@
С много емоции, усмивки и незабравими спомени днес изпратихме Випуск 2026 – един от най-добрите випуски в историята на нашето училище! 🎓
Тези млади хора оставиха след себе си успехи, приятелства, талант и много поводи за гордост. През годините те доказаха, че с труд, упоритост и сърце могат да постигнат всичко.
Скъпи абитуриенти, благодарим ви за всички прекрасни моменти, които споделихме заедно! Пожелаваме ви смело да следвате мечтите си, да не спирате да вярвате в себе си и винаги да помните, че нашето училище ще остане ваш втори дом.
На добър час, Випуск 2026! 💜


